Palobandy 2008 tulokset
Lohko A
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
09.00 | - | 09.20 | Juuka | - | Sukeva | 1 | - | 1 | ||
09.20 | - | 09.40 | Leppävaara | - | Alajärvi | 1 | - | 3 | ||
09.40 | - | 10.00 | Juuka | - | Leppävaara | 8 | - | 0 | ||
10.00 | - | 10.20 | Alajärvi | - | Sukeva | 1 | - | 6 | ||
10.20 | - | 10.40 | Sukeva | - | Leppävaara | 8 | - | 0 | ||
10.40 | - | 11.00 | Alajärvi | - | Juuka | 3 | - | 11 |
Lohko B
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
11.10 | - | 11.30 | Juankoski | - | Korpilahti | 2 | - | 1 | ||
11.30 | - | 11.50 | Rantsila | - | Esimiekkoniemi | 1 | - | 4 | ||
11.50 | - | 12.10 | Juankoski | - | Rantsila | 6 | - | 1 | ||
12.10 | - | 12.30 | Esimiekkoniemi | - | Korpilahti | 3 | - | 3 | ||
12.30 | - | 12.50 | Korpilahti | - | Rantsila | 3 | - | 3 | ||
12.50 | - | 13.10 | Esimiekkoniemi | - | Juankoski | 2 | - | 5 |
Lohko C
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
13.20 | - | 13.40 | Anjala | - | Pitkäjärvi | 8 | - | 0 | ||
13.40 | - | 14.00 | Kylmäkoski | - | Hankasalmi | 1 | - | 8 | ||
14.00 | - | 14.20 | Anjala | - | Kylmäkoski | 2 | - | 0 | ||
14.20 | - | 14.40 | Hankasalmi | - | Pitkäjärvi | 9 | - | 1 | ||
14.40 | - | 15.00 | Pitkäjärvi | - | Kylmäkoski | 2 | - | 4 | ||
15.00 | - | 15.20 | Hankasalmi | - | Anjala | 0 | - | 1 |
Lohko D
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
15.30 | - | 15.50 | Nilsiä | - | Kuhmo | 5 | - | 0 | ||
15.50 | - | 16.10 | Siltakylä | - | Reijola | 7 | - | 1 | ||
16.10 | - | 16.30 | Nilsiä | - | Siltakylä | 0 | - | 1 | ||
16.30 | - | 16.50 | Reijola | - | Kuhmo | 2 | - | 5 | ||
16.50 | - | 17.10 | Kuhmo | - | Siltakylä | 0 | - | 1 | ||
17.10 | - | 17.30 | Reijola | - | Nilsiä | 2 | - | 9 |
Lohko E
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
17.40 | - | 18.00 | Vierumäki | - | Vihtijärvi | 6 | - | 0 | ||
18.00 | - | 18.20 | Viitasaari | - | Nummi-Pusula | 4 | - | 4 | ||
18.20 | - | 18.40 | Vierumäki | - | Viitasaari | 2 | - | 7 | ||
18.40 | - | 19.00 | Nummi-Pusula | - | Vihtijärvi | 3 | - | 1 | ||
19.00 | - | 19.20 | Vihtijärvi | - | Viitasaari | 0 | - | 8 | ||
19.20 | - | 19.40 | Nummi-Pusula | - | Vierumäki | 2 | - | 7 |
Jatkosarja
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||||
09.00 | - | 09.20 | A1 | Juuka | - | PARAS_4 | Rantsila | 5 | - | 0 | ||
09.20 | - | 09.40 | C2 | Hankasalmi | - | E2 | Vierumäki | 0 | - | 4 | ||
09.40 | - | 10.00 | B1 | Juankoski | - | E3 | Nummi-Pusula | 8 | - | 0 | ||
10.00 | - | 10.20 | B2 | Esimiekkoniemi | - | A3 | Leppävaara | 7 | - | 1 | ||
(Alajärvi luovuttanut) | ||||||||||||
10.20 | - | 10.40 | C1 | Anjala | - | D3 | Kuhmo | 5 | - | 0 | ||
10.40 | - | 11.00 | A2 | Sukeva | - | D2 | Nilsiä | 2 | - | 1 | ||
11.00 | 11.20 | D1 | Siltakylä | C3 | Kylmäkoski | 5 | 0 | |||||
11.20 | 11.40 | E1 | Viitasaari | B3 | Korpilahti | 2 | 1 |
Puolivälierät
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | Jatkoaika | ||||||||||||||
12.00 | - | 12.20 | PV1 | Juuka | - | Vierumäki | 2 | - | 1 | ||||||||
12.20 | - | 12.40 | PV2 | Juankoski | - | Esimiekkoniemi | 3 | - | 3 | 0 | - | 1 | |||||
12.40 | - | 13.00 | PV3 | Anjala | - | Sukeva | 2 | - | 1 | ||||||||
13.00 | - | 13.20 | PV4 | Siltakylä | - | Viitasaari | 0 | - | 2 |
Välierät
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||||
13.30 | - | 13.50 | 1 | Juuka | - | Esimiekkoniemi | 6 | - | 1 | |||
13.50 | - | 14.10 | 2 | Anjala | - | Viitasaari | 1 | - | 2 |
Mitaliottelut
Pronssiottelu | ||||||||||
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
14.20 | - | 14.40 | Esimiekkoniemi | - | Anjala | 1 | - | 2 |
Loppuottelu | ||||||||||
Otteluaika | Joukkueet | Lopputulos | ||||||||
14.40 | - | 15.20 | Juuka | - | Viitasaari | 11 | - | 1 |