Ottelutulokset pyritään päivittämään heti ottelun jälkeen. (jos ei näy koeta "päivitä" painiketta selaimestasi)
Lohko
A (REIJOLA
JUANKOSKI PITKÄJÄRVI LEPPÄVAARA)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
9:00 |
- |
9:20 |
|
Reijola |
- |
Juankoski |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:20 |
- |
9:40 |
|
Pitkäjärvi |
- |
Leppävaara |
|
|
- |
0 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:40 |
- |
10:00 |
|
Reijola |
- |
Pitkäjärvi |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
- |
10:20 |
|
Leppävaara |
- |
Juankoski |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:20 |
- |
10:40 |
|
Juankoski |
- |
Pitkäjärvi |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:40 |
- |
11:00 |
|
Leppävaara |
- |
Reijola |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
Lohko
B (VIITASAARI KAUKLAHTI
LIMINKA LEMI)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
11:10 |
- |
11:30 |
|
Viitasaari |
- |
Kauklahti |
|
4 |
- |
0 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
- |
11:50 |
|
Liminka |
- |
Lemi |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:50 |
- |
12:10 |
|
Viitasaari |
- |
Liminka |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:10 |
- |
12:30 |
|
Lemi |
- |
Kauklahti |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
- |
12:50 |
|
Kauklahti |
- |
Liminka |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:50 |
- |
13:10 |
|
Lemi |
- |
Viitasaari |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
Lohko C
(ALAJÄRVI VIERUMÄKI VIHTIJÄRVI TUOHIKOTTI)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
13:20 |
- |
13:40 |
|
Alajärvi |
- |
Vierumäki |
|
2 |
- |
3 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:40 |
- |
14:00 |
|
Vihtijärvi |
- |
Tuohikotti |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 |
- |
14:20 |
|
Alajärvi |
- |
Vihtijärvi |
|
6 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:20 |
- |
14:40 |
|
Tuohikotti |
- |
Vierumäki |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:40 |
- |
15:00 |
|
Vierumäki |
- |
Vihtijärvi |
|
|
- |
0 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:00 |
- |
15:20 |
|
Tuohikotti |
- |
Alajärvi |
|
1 |
- |
7 |
|
|
|
- |
|
|
Lohko
D (HAAPAJÄRVI RANTSILA
JOKELA SUKEVA)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
15:30 |
- |
15:50 |
|
Haapajärvi |
- |
Rantsila |
|
5 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:50 |
- |
16:10 |
|
Jokela |
- |
Sukeva |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:10 |
- |
16:30 |
|
Haapajärvi |
- |
Jokela |
|
3 |
- |
0 |
|
|
|
- |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
- |
16:50 |
|
Sukeva |
- |
Rantsila |
|
|
- |
4 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:50 |
- |
17:10 |
|
Rantsila |
- |
Jokela |
|
3 |
- |
1 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:10 |
- |
17:30 |
|
Sukeva |
- |
Haapajärvi |
|
|
- |
4 |
|
|
|
- |
|
|
Lohko
E (NILSIÄ ANJALA OUTOKUMPU
SYSMÄ)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
17:40 |
- |
18:00 |
|
Nilsiä |
- |
Anjala |
|
2 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
- |
18:20 |
|
Outokumpu |
- |
Sysmä |
|
1 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:20 |
- |
18:40 |
|
Nilsiä |
- |
Outokumpu |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40 |
- |
19:00 |
|
Sysmä |
- |
Anjala |
|
0 |
- |
1 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
- |
19:20 |
|
Anjala |
- |
Outokumpu |
|
5 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:20 |
- |
19:40 |
|
Sysmä |
- |
Nilsiä |
|
4 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
Jatkosarja
Otteluaika |
|
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
- |
9:20 |
|
A1 |
|
- |
PARAS_4 |
LEMI |
|
|
- |
0 |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:20 |
- |
9:40 |
|
C2 |
|
- |
E2 |
|
|
1 |
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:40 |
- |
10:00 |
|
B1 |
|
- |
E3 |
|
|
1 |
- |
3 |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
- |
10:20 |
|
B2 |
|
- |
A3 |
|
|
8 |
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:20 |
- |
10:40 |
|
C1 |
|
- |
D3 |
|
|
1 |
- |
0 |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:40 |
- |
11:00 |
|
A2 |
|
- |
D2 |
|
|
1 |
- |
|
|
0 |
- |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
- |
11:20 |
|
D1 |
|
- |
C3 |
|
|
2 |
- |
0 |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:20 |
- |
11:40 |
|
E1 |
|
- |
B3 |
|
|
4 |
- |
0 |
|
|
- |
|
Puolivälierät
Otteluaika |
|
|
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
|||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12:00 |
- |
12:20 |
|
PV1 |
|
|
- |
|
|
|
- |
2 |
|
|
1 |
- |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12:20 |
- |
12:40 |
|
PV2 |
|
|
- |
|
|
1 |
- |
3 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12:40 |
- |
13:00 |
|
PV3 |
|
|
- |
|
|
5 |
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
13:00 |
- |
13:20 |
|
PV4 |
|
|
- |
|
|
2 |
- |
3 |
|
|
|
- |
|
|
|
Välierät
Otteluaika |
|
|
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
|||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
13:30 |
- |
13:50 |
|
VE1 |
|
|
- |
|
|
1 |
- |
0 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
13:50 |
- |
14:10 |
|
VE2 |
|
|
- |
ANJALA |
|
2 |
- |
0 |
|
|
|
- |
|
|
|
Mitaliottelut
Pronssiottelu |
|
|
|
|
||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
14:20 |
- |
14:40 |
|
|
- |
|
|
1 |
- |
0 |
|
|
|
- |
|
|
Loppuottelu |
|
|
|
|
||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Rangaistuslaukaukset |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
14:40 |
- |
15:20 |
|
|
- |
|
|
3 |
- |
2 |
|
|
|
- |
|
|
Loppuottelu 2 x 15 min.
15.30 Palkintojen jako