Ottelutulokset pyritään päivittämään heti ottelun jälkeen. (jos ei näy koeta "päivitä" painiketta selaimestasi)
LAUANTAI 13.4.2019
Lohko A
(VIITASAARI VIHTIJÄRVI AHTIALA
KORPILAHTI)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
- |
9:20 |
|
KORPILAHTI |
- |
VIITASAARI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:20 |
- |
9:40 |
|
VIHTIJÄRVI |
- |
AHTIALA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:40 |
- |
10:00 |
|
KORPILAHTI |
- |
VIHTIJÄRVI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
- |
10:20 |
|
AHTIALA |
- |
VIITASAARI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:20 |
- |
10:40 |
|
VIITASAARI |
- |
VIHTIJÄRVI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:40 |
- |
11:00 |
|
AHTIALA |
- |
KORPILAHTI |
|
|
|
|
Lohko B
(JUUKA LEMI KAUKLAHTI KYLMÄKOSKI)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:10 |
- |
11:30 |
|
JUUKA |
- |
LEMI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
- |
11:50 |
|
KAUKLAHTI |
- |
KYLMÄKOSKI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:50 |
- |
12:10 |
|
JUUKA |
- |
KAUKLAHTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:10 |
- |
12:30 |
|
KYLMÄKOSKI |
- |
LEMI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
- |
12:50 |
|
LEMI |
- |
KAUKLAHTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:50 |
- |
13:10 |
|
KYLMÄKOSKI |
- |
JUUKA |
|
|
|
|
Lohko C
(NILSIÄ VIRKKALA HAAPAJÄRVI SUKEVA)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:20 |
- |
13:40 |
|
SUKEVA |
- |
VIRKKALA |
|
|
- |
0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:40 |
- |
14:00 |
|
HAAPAJÄRVI |
- |
NILSIÄ |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 |
- |
14:20 |
|
SUKEVA |
- |
HAAPAJÄRVI |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:20 |
- |
14:40 |
|
NILSIÄ |
- |
VIRKKALA |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:40 |
- |
15:00 |
|
VIRKKALA |
- |
HAAPAJÄRVI |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:00 |
- |
15:20 |
|
NILSIÄ |
- |
SUKEVA |
|
|
- |
|
Lohko D
(TYRNÄVÄ LEPPÄVAARA ANJALA JOKELA TAMMISALO)
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
- |
15:50 |
|
ANJALA | - |
JOKELA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
15:50 |
- |
16:10 |
|
TYRNÄVÄ | - |
TAMMISALO |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
16:10 |
- |
16:30 |
|
LEPPÄVAARA | - |
ANJALA |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
16:30 |
- |
16:50 |
|
JOKELA | - |
TYRNÄVÄ |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
16:50 |
- |
17:10 |
|
TAMMISALO | - |
LEPPÄVAARA |
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
17:10 |
- |
17:30 |
|
ANJALA | - |
TYRNÄVÄ |
|
|
- |
|
17:30 |
- |
17:50 |
| JOKELA |
- |
TAMMISALO |
|
|
- |
|
17:50 |
- |
18:10 |
|
TYRNÄVÄ |
- |
LEPPÄVAARA |
|
|
- |
|
18:10 |
- |
18:30 |
|
TAMMISALO |
- |
ANJALA |
|
|
- |
|
18:30 |
- |
18:50 |
|
JOKELA |
- |
LEPPÄVAARA |
|
|
- |
|
SUNNUNTAI 14.4.2019
Jatkosarja
Otteluaika |
|
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Voittolaukauskilpailu |
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
- |
9:20 |
|
A1 |
|
- |
D4 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:20 |
- |
9:40 |
|
B1 |
|
- |
C4 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:40 |
- |
10:00 |
|
C1 |
|
- |
B4 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
- |
10:20 |
|
D1 |
|
- |
D5 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:20 |
- |
10:40 |
|
A2 |
|
- |
D3 |
|
|
|
- |
|
|
- |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:40 |
- |
11:00 |
|
B2 |
|
- |
C3 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
- |
11:20 |
|
C2 |
|
- |
B3 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:20 |
- |
11:40 |
|
D2 |
|
- |
A3 |
|
|
|
- |
|
|
|
- |
|
Puolivälierät
Otteluaika |
|
|
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Voittolaukauskilpailu |
|||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12:00 |
- |
12:20 |
|
PV1 |
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12:20 |
- |
12:40 |
|
PV2 |
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
12:40 |
- |
13:00 |
|
PV3 |
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
13:00 |
- |
13:20 |
|
PV4 |
|
|
- |
SUKEVA |
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
Välierät
Otteluaika |
|
|
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Voittolaukauskilpailu |
|||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
13:30 |
- |
13:50 |
|
VE1 |
|
|
- |
|
|
|
- |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
13:50 |
- |
14:10 |
|
VE2 |
|
|
- |
TYRNÄVÄ |
|
|
- |
|
|
|
1 |
- |
2 |
|
|
Mitaliottelut
Pronssiottelu |
|
|
|
|
||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Voittolaukauskilpailu |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
14:20 |
- |
14:40 |
|
|
- |
|
|
0 |
- |
3 |
|
|
- |
|
|
|
Loppuottelu |
|
|
|
|
||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||
Otteluaika |
|
Joukkueet |
|
Lopputulos |
|
Voittolaukauskilpailu |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
14:40 |
- |
15:20 |
|
|
- |
|
|
4 |
- |
4 |
|
|
1 |
- |
0 |
|
Loppuottelu 2 x 15 min.
15.30 Palkintojen jako